Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O značke

FIYTA
 

Fiyta je inovatívnou značkou hodiniek, ktorá rozhodne zaujme každého nadšenca tohto doplnku. Práve hodinky patria v dnešnej móde k jedinečným a nezameniteľným prvkom štýlu žien a mužov. Značka Fiyta v svojich produktoch spája príťažlivé dizajnové prvky a trendové elementy, vďaka symbióze ktorých vytvára originálne a štýlové hodinky. Táto značka má však oveľa hlbšie korene!

 

História

Značka kvalitných hodiniek Fiyta bola založená už v roku 1987 s cieľom prinášať zákazníkom nezameniteľné produkty s jedinečným nádychom a svojskou atmosférou. Prvotný názov spoločnosti bol Shenzhen Feida Watch Company, ktorý sa neskôr pretransformoval na súčasné meno Fiyta známe po celom svete. Spoločnosť je momentálne lídrom na čínskom trhu a má tak naozaj široký záber.

Fiyta je známa svojim inovatívnym plánom vedenia firmy, vďaka ktorému sa teší kontinuálnemu progresu. Ako prvá národná spoločnosť v Číne, Fiyta čestne reprezentuje vesmírny program tejto krajiny a je tak jeho oficiálnym partnerom. Pri príležitosti jedného z čínskych vstupov do vesmírneho priestoru značka vyvinula mechanické hodinky Spacemaster. Fiyta je aktívna aj v oblasti športového sponzoringu, a to najmä vďaka produktom, ktorých dizajn je zameraný na využitie v športe.

Za posledné dekády sa Fiyta vypracovala na jednotku vo svojom odvetví a neustále napreduje vo vývoji a dizajne svojich produktov. Cieľom značky je vyrábať estetické hodinky najvyššej možnej kvality. Je držiteľkou niekoľkých významných ocenení, akými sú napríklad China Famous Trademark, China Top Brand Product či King of Watch in China. Butiky a obchody spoločnosti expandovali aj do zahraničia a teraz ich nájdete aj v Hong Kongu, Singapure, Malajzii, Kanade, Vietname, ale aj v Španielsku.

 

Charakteristika

Základným mottom spoločnosti je „Lietať po oblohe sveta“. A tento citát vlastne vystihuje charakteristiku Fiyta – ponúkať nadčasové a jedinečné hodinky zákazníkom z celého sveta. Medzi priority spoločnosti patrí neustály výskum a vývoj, detailná výroba, efektívny predaj a špičkový servis pre klientov. Výsledkom sú priam dokonalé produkty a služby, vďaka ktorým je firma priekopníkom trhu.

Spoločnosti sa darí kontinuálne updatovať technológie svojich hodiniek, vďaka čomu doslova kráča s dobou. Výsledkom detailných výskumov sú nové a nové materiály vhodné na výrobu. Dizajnéri neustále pracujú na trendoch v tomto odvetví, čo zaručuje aktuálnosť a originálnosť produktov. Harmonická symbióza umenia a estetiky dodáva hodinkám nádych života a hodnoty.

Materiály

Výskum Fiyta často krát prináša exotické a prelomové materiály, akými sú napríklad keramika či volfrám. Najpoužívanejšou surovinou je však zafírový krištáľ, ktorý je vyrábaný synteticky a je jedným z najdrahších sklenených materiálov. Je však veľmi odolný voči poškodeniu a poškrabaniu a pýši sa dokonalou životnosťou.

Vďaka použitiu volfrámu a nerezovej oceli dostávajú hodinky kovový nádych. Mnoho súčastí hodiniek je vyrobených z týchto tvrdých a odolných materiálov, ktoré zabezpečujú vysokú odolnosť produktov a ich dlhú trvácnosť. Hodinky sú tak nielen esteticky príťažlivé, môžu sa pochváliť aj bezchybnou kvalitou!

 

Jedinečným výrobným materiálom spoločnosti je aj karbid titánu. Je to čierny prášok pozostávajúci z niekoľkých titánových elementov. Zabezpečuje skvelé vlastnosti produktu – tuhosť, ľahkosť či odolnosť voči korózii.

Mám záujem